Jeżeli zastanawiasz się co takiego jest obecne w Twoim domu tanie badania diagnostyczne mogą pomóc rozwikłać zagadkę czy w domu znajdują się pluskwy, roztocza pasożytnicze, inne pasożyty lub zaspokoić Twoją ciekawość w przypadku gdy jest to nawet coś niegroźnego.

Wiele osób zastanawia się, jak sprawdzić, czy w domu znajdują się pluskwy czy też inne pasożyty. Zdarza się, że na skórze pojawiają się ślady po ugryzieniu, a na materacu bądź w innych miejscach pojawiają się tajemnicze pozostałości (jaja, odchody, itp.) wskazujące na obecność intruzów. Jak zatem sprawdzić, czy mamy do czynienia z pluskwami, kleszczami, pchłami, pajęczakami, obrzeżkami czy też innymi pasożytami? Polecamy profesjonalne badania diagnostyczne.

Nie muszą Państwo wiedzieć, jak wyglądają pluskwy czy też ich nimfy, wylinki, jaja bądź odchody. Nie muszą też Państwo wiedzieć, jak wyglądają inne pasożyty. W przypadku zaobserwowania intruzów w domu, mieszkaniu, biurze czy też innym miejscu warto zrobić im zdjęcia. Wykonujemy badania diagnostyczne na podstawie fotografii lub próbek fizycznych. Najbardziej zaawansowanym badaniem jest identyfikacja na podstawie przesłanego przez klienta materiału (pasożyta).

Oferowana przez nas diagnostyka obejmuje identyfikację aż kilkudziesięciu rodzajów pasoży

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl