Walka z pasożytami wymaga wiedzy na temat miejsca ich bytowania, a także zastosowania profesjonalnych środków. Nie muszą to być tylko środki chemiczne walka może być również prowadzona w sposób fizyczny, który jest pewniejszy. Pomóc w tym mogą pokrowce na pluskwy, pułapki na pluskwy, detektory pluskiew i atraktanty na pluskwy.

Exit 100 1l Arysta preparat na pluskwy Exit 100 1l Arysta preparat na pluskwy
Producent: ARYSTA
Cena:

244,00 zł

zobacz więcej

By ułatwić Państwu walkę z pluskwami lub innymi pasożytami, zebraliśmy w jednym miejscu nie tylko środki, ale też pułapki na pluskwy. Z ich pomocą szybko i skutecznie pozbędą się Państwo nieproszonych, uciążliwych gości, którzy nie tylko zaburzają estetykę wnętrz, ale przede wszystkim są sprawcami swędzących, nierzadko również bolesnych, pogryzień.

Oferowane przez nas preparaty na pluskwy sprawdzą się również w przypadku pcheł, prusaków, komarów, mrówek i innych owadów. Mogą być stosowane zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej oraz przestrzeniach fabrycznych, magazynowych i nie tylko. Zapewniamy bogaty wybór środków w formie koncentratów, jak i emulsji do bezpośredniego zastosowania. Dla zwiększenia skuteczności działań zalecamy również zastosowanie pułapek i detektorów, które zwabią i wychwycą pasożyty. Pokrowce na pluskwy nie przepuszczą już ich w żadną stronę. Z naszą pomocą zwalczanie tych uciążliwych gości przebiegnie szybko, sprawnie, a co najważniejsze - skutecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl