Bezpieczne zakupy
 • Szyfrowane dane i transakcje
 • Szyfrowanie 2048 bit
 • Wysoki certyfikat SSL
 • Gwarancja 200 000 EUR
 • Certyfikat PCI DS
 • Certyfikat ISO 27001
 • Nie płacą Państwo nam bezpośrednio
 • Wyłącznie pewne instytucje płatnicze pośredniczące nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiadające zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności.
 • Różne formy płatności online: Przelew natychmiastowy, BLIK, Karty płatnicze, Google Pay, Apple Pay, Przelew zwykły
 • Płatności gotówkowe: pobranie przez kuriera, pobranie na poczcie
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy
 • 14 dni na rezygnację (zobacz: Regulamin)
 • Dostawa do 30 minut w przypadku treści cyfrowych i wyboru Przelewu natychmiastowego, Google Pay, Apple Pay, BLIK lub Karty płatniczej (zobacz czas i koszt dostawy)
 • Szybka i dyskretna dostawa produktów - dostawa kurierem, dostawa do punktu odbioru (Żabka, paczkomat, punkt pocztowy, inne), pobranie przez kuriera, pobranie na poczcie

Mythic 10 SC 500ml 0,5l BASF preparat na pluskwy poj. 500 ml

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2 dni (dyskretna dostawa)
Cena: 314,00 zł 314.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 • Mythic 10 SC jest zbudowany na bazie substancji aktywnej o innym mechanizmie działania niż pyretroidy
 • Mythic 10 SC potrafi być skuteczny przeciwko problematycznym owadom
 • Mythic 10 SC to długotrwałe działanie rezydualne na większości powierzchni
 • Mythic 10 SC posiada szeroki zakres stosowania

Preparat na pluskwy Mythic 10 SC to insektycyd z nową substancją aktywną o unikalnym mechanizmie działania, innym niż pyretroidy, organofosforany i insektycydy karbaminianowe.

Skuteczny środek na pluskwy Mythic 10 SC to doskonała skuteczność przeciwko pluskwom, nawet tym, które wykształciły uodpornienia, potwierdzona przez profesjonalistów w Europie i USA.

Skuteczny nie tylko na pluskwy Mythic 10 SC, oprócz pluskiew jest także skuteczny przeciwko karaczanom, pchłom i mrówkom oraz innym.

Nowoczesna substancja aktywna o unikalnym mechanizmie działania Mythic 10 SC wprowadza nową jakość w zwalczaniu pluskiew oraz innych szkodników. Zupełnie odmienny mechanizm działania w porównaniu do innych insektycydów, zwłaszcza tych z grupy pyretroidów. Wpływa na proces oddychania mitochondrium, zaburzając proces wytwarzania związku ATP - jest to podstawowe źródło energii komórki i bez niego lub z jego niedoborem komórka obumiera.

Co więcej, środek na pluskwy Mythic 10 SC w przeciwieństwie do pyretroidów jest niewykrywalny dla owadów, przez co owady nie unikają kontaktu z opryskaną powierzchnią. Niezawodna skuteczność wobec uodpornionych populacji pluskiew i karaczanów czyni z preparatu Mythic 10 SC cenny oręż dla profesjonalistów w walce ze szkodnikami.

Skuteczny przeciwko problematycznym owadom

Chlorfenapyr został wprowadzony do obrotu w 2001 roku jako środek ochrony roślin. Od tego momentu jest nieodłącznym elementem profesjonalnej kontroli szkodników. Znaczenie substancji stale wzrasta ze względu na rozprzestrzenienie się pluskwy domowej, zwłaszcza populacji uodpornionych na całe grupy chemiczne (głównie pyretroidy i organofosforany). Liczne doświadczenia wskazują, że preparat na pluskwy Mythic 10 SC i substancja aktywna chlorfenapyr są bardzo skuteczne wobec mrówek, pluskiew, karaczanów czy pcheł. Populacje uodpornione na pyretroidy są szczególnie wrażliwe na chlorfenapyr. Ze względu na odmienny mechanizm działania chlorfenapyr działa stosunkowo wolniej (efekt knock-down jest niewidoczny). Nadaje się do stosowania w kombinacjach np. z preparatem Fendona PRO (dawniej Fendona 6 SC). Zastosowanie z pyretroidem zwielokrotnia szybkość działania. Kombinacja taka jest odpowiednia w sytuacjach, w których wymaga się szybkich efektów. W przeciwieństwie do pyretroidów, Mythic 10 SC nie ma działania repelentnego. Owady nie unikają opryskanych powierzchni przez co narażają się na ekspozycję i intoksykację.

Długotrwałe działanie rezydualne na większości powierzchni

Mythic 10 SC, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny, łatwo mieszalny z wodą, co pozwala przygotować jednolity roztwór, gotowy do użycia. Specjalna formulacja środka na pluskwy Mythic 10 SC zapewnia równomierne pokrycie opryskiwanych powierzchni oraz doskonałą przyczepność, włączając w to powierzchnie porowate takie jak: drewno, beton i gips.

Szeroki zakres stosowania

Środek na pluskwy Mythic 10 SC może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej (biura, szpitale, szkoły, koszary wojskowe, hotele, restauracje, kina, teatry), w magazynach, w zakładach przemysłowych (rolno-spożywczych, mięsnych, mleczarskich), w pomieszczeniach inwentarskich oraz na środkach transportu poprzez opryskiwanie ścian, podłóg oraz powierzchni zewnętrznych* . Mythic 10 SC jest praktycznie bezbarwny i bezwonny, nie pozostawia widocznych śladów, dlatego może być stosowany nawet w wymagających miejscach. Po profesjonalnie wykonanym zabiegu preparatem na pluskwy Mythic 10 SC pomieszczenia są zdatne do użytkowania po wyschnięciu opryskanych powierzchni i przewietrzeniu.

Skuteczność zapewniająca maksymalne korzyści

Preparat Mythic 10 SC zawiera 106 g/litr substancji aktywnej chlorfenapyr.

Środek Mythic 10 SC dostępny jest w opakowaniach o pojemności 500 ml.

Zastosowanie na pluskwy domowe, karaczany, pchły:

Ilość preparatu Mythic 10 SC, którą należy rozcieńczyć w 5 litrach wody (na 100 m2 powierzchni)

 • 80 ml – normalny stopień infestacji
 • 160 ml – wysoki stopień infestacji

Miejsce aplikacji:

Ściany, podłogi oraz zewnętrzne i wewnętrzne powierzchnie budynków.

Zabieg może być wykonywany za pomocą większości typów opryskiwaczy, dostosowanych do oprysku grubokroplistego pod niskim ciśnieniem. Każde opakowanie posiada dozownik pozwalający na łatwe i bezpieczne odmierzenie potrzebnej ilości preparatu.

Przygotowanie cieczy roboczej, napełnić pojemnik opryskiwacza połową ilości zalecanej wody, dodać preparat, wymieszać i uzupełnić pojemnik resztą wody i wstrząsać w celu równomiernego wymieszania się składników. Zaleca się wymieszanie zawartości po każdej dłuższej przerwie w pracy. Podczas opryskiwania należy równomiernie pokryć cała docelową powierzchnię, unikając nadmiernego jej zwilżenia oraz spływania preparatu.

Producentem preparatu jest BASF Polska Sp. z o.o. Pest Control Solutions Al. Jerozolimskie 154 02-326 Warszawa tel. (22) 570 98 29 fax (22) 570 97 92 www.pestcontrol.basf.pl

Pozwolenie nr 5084/12.

Mythic® i Fendona® są zastrzeżonymi znakami towarowymi BASF. Stosuj biocydy w bezpieczny sposób. Przed zastosowaniem zapoznaj się z treścią etykiety i informacjami dołączonymi do produktu.

* szczegółowy opis miejsc zastosowania znajduje się na etykiecie preparatu

UWAGA: Należy dokładnie przestrzegać zaleceń dotyczących stosowania załączonych do każdego produktu na jego etykiecie, pozwoleniu oraz karcie charakterystyki produktu. Nie należy wychodzić poza dozwolony zakres użycia oraz stosować wszelkie środki uniemożliwiające kontakt ludzi i zwierząt ze środkiem lub jego pozostałością rezydualną w momencie aplikacji oraz okresie następnych miesięcy.

Do użytku profesjonalnego.

Oznaczenia dotyczące szkodliwości:

Drażniący Zagrożenie dla środowiska Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci Wymagane rękawice ochronne Wymagana odzież ochronna

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl