Bezpieczne zakupy
 • Szyfrowane dane i transakcje
 • Szyfrowanie 2048 bit
 • Wysoki certyfikat SSL
 • Gwarancja 200 000 EUR
 • Certyfikat PCI DS
 • Certyfikat ISO 27001
 • Nie płacą Państwo nam bezpośrednio
 • Wyłącznie pewne instytucje płatnicze pośredniczące nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiadające zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności.
 • Różne formy płatności online: Przelew natychmiastowy, BLIK, Karty płatnicze, Google Pay, Apple Pay, Przelew zwykły
 • Płatności gotówkowe: pobranie przez kuriera, pobranie na poczcie
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy
 • 14 dni na rezygnację (zobacz: Regulamin)
 • Dostawa do 30 minut w przypadku treści cyfrowych i wyboru Przelewu natychmiastowego, Google Pay, Apple Pay, BLIK lub Karty płatniczej (zobacz czas i koszt dostawy)
 • Szybka i dyskretna dostawa produktów - dostawa kurierem, dostawa do punktu odbioru (Żabka, paczkomat, punkt pocztowy, inne), pobranie przez kuriera, pobranie na poczcie

Pułapka na pluskwy Panko lepowa z atraktantem w tabletce zestaw 5 szt.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 2 dni (dyskretna dostawa)
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Pułapka na pluskwy Panko lepowa z atraktantem w tabletce

Walcz z pluskwami w sposób bezpieczny i dyskretny dzięki pułapce lepowej na pluskwy Panko, która łączy lepkość z atrakcyjnym zapachem tabletki atraktanta. Ta pułapka na pluskwy nie jest skomplikowana, a mimo to potrafi przyciągnąć i uwięzić na lep te niepożądane pasożyty. Możesz przetrzebić populację pluskiew lub lepiej monitorować sytuację. Wybierając pułapkę, która nie tylko eliminuje szkodniki, ale również działa nieszkodliwie i dyskretnie w każdym środowisku.

pułapka na pluskwy Panko lepowa z atraktantem zwalczanie.pl

Jakie jest przeznaczenie pułapki Panko?

Pułapkę na pluskwy Panko zaprojektowano do monitorowania obecności gatunku Cimex lectularius – Pluskwa domowa. To nie znaczy to, że nie złapie innych pasożytów zewnętrznych, lecz pluskwy może złapać najszybciej.

Czy pułapka na pluskwy Panko posiada wabik czy zintegrowany atraktant z lepem?

Pułapka Panko nie posiada lepu ze zintegrowanym atraktantem, ale posiada osobny wabik w postaci tabletki emitującej organiczny zapach.

pułapka lepowa na pluskwy Panko - tabletki - zwalczanie.pl

Jak pułapka Panko łapie pluskwy?

Panko jest pułapką lepową, która łapie pluskwy poprzez uwięzienie ich na grubej warstwie kleju na środku której znajduje się tabletka, czyli wabik na pluskwy.

Gdzie można stosować pułapkę lepowa Panko?

By mogła być ona stosowana w różnych miejscach, takich jak gospodarstwa domowe, hotele, akademiki itp., wykonano ją z materiałów chroniących przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Z pośród których nawiększym wyzwaniem jest, jak zwykle, wilgoć.

Jak wygląda konstrukcja pułapki?

Konstrukcja pułapki jest sztywna i stabilna, a specjalne elementy wnętrza pułapek oraz kolorystyka otoczenia otworków w sklepieniu wpływają korzystnie na skuteczność przyciągania pluskiew.

Gdzie umieścić pułapki na pluskwy Panko?

Pułapki należy umieszczać na poziomych powierzchniach w odległości optymalnie wynoszącej od 0,5 do 1 metra od miejsca, gdzie śpi osoba. Najlepiej umieścić je w pobliżu miejsca nocnego spoczynku, kiedy owady kierują się ku śpiącemu. Około 20% owadów zagrażających śpiącej osobie przebywa w okolicy miejsca spoczynku, a pozostałe 80% bezpośrednio w łóżku. Należy unikać umieszczania pułapek na pluskwy Panko w miejscach o dużej ilości pyłów, ponieważ może to skrócić czas ich skutecznego działania. W takich warunkach klej deaktywije się szybciej.

Jak długo pułapki lepowe na pluskwy Panko pozostają aktywne?

Pułapki pozostają aktywne do 3 miesięcy w normalnych warunkach użytkowania, jednak zaleca się ich wymianę co miesiąc.

Jakie są temperatury działania?

Te pułapki na pluskwy działają w temperaturach od 5 do 45 stopni Celsjusza.

Jak daleko od siebie rozkładać pułapki?

Jedna pułapka monitoruje obecność owadów w ograniczonym obszarze i, w związku z tym, średni obszar działania pułapki to do, maksymalnie, 9 metrów kwadratowych.

Jak przechowywać pułapki na pluskwy Panko?

Pułapki nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, ale zaleca się chronić je przed wilgocią, światłem słonecznym i nadmiernym ciepłem.

Czy pułapki Panko są bezpieczne dla ludzi i zwierząt?

Pułapki na pluskwy Panko są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Należy jednak chronić je przed dostępem dzieci i zwierząt, ponieważ w przypadku próby spożycia może dojść do zadławienia.

Z czego jest zrobiony atraktant pułapki Panko?

Wabik na pluskwy czyli atraktant pokarmowy jest substancją spożywczą. W przypadku spożycia nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych. W pułapce na pluskwy Panko występuje on w formie tabletki.

Jaka jest budowa pułapki na pluskwy?

Lepowa pułapka Panko,, po zbudowaniu, tworzy małą pagodę z podłużnymi otworami. Materiał konstrukcji ścianek pułapki to karton. Wymiary poziome pułapki to, około, 10×10 cm

Pułapka na pluskwy Panko lepowa z atraktantem sprzedawana w zestawie zawierającym 5 sztuk pułapek.

pułapki na pluskwy panko opakowanie 5 sztuk - zwalczanie.pl

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl