O firmie

Zetknięcie naszych specjalistów z problematyką pasożytów zewnętrznych nastąpiło w pierwszej dekadzie XXI w. w Stanach Zjednoczonych, czyli na jednym z rynków, które pierwsze zostały doświadczone powrotem epidemii pluskiew. Bazując na tamtych doświadczeniach oraz na amerykańskich materiałach naukowych opracowane zostały podstawy indywidualnego podejścia do pasożytów zewnętrznych.

  • 2010 powstaje w Polsce firma AA PLUS koncentrująca się na skuteczności i ochronie zdrowia ludzkiego. Oferuje konsultacje, metodę termiczną, opryski szczegółowe.
  • 2011 Powstaje portal informacyjny odpluskwianie.pl
  • 2012 Metoda termiczna zostaje wzbogacona o inne źródła uzyskania i operowania temperaturą.
  • 2013 Zostaje wprowadzone blokowania dostępu pasożytom typu pluskwa do miejsc spania lub wypoczynku człowieka (potencjalnych ognisk epidemii).
  • 2014 Najskuteczniejsze elementy walki i blokowania dostępu scalone zostają w metodzie IPM: natychmiastowe zwalczanie termiczne na miejscu, zainstalowanie fizycznej ochrony przed kontaktem z pluskwami, na przyszłe miesiące/lata, wskazówki postępowania w celu skutecznej ochrony w przyszłości.
  • 2015 Mały zespół AA PLUS zostaje połączony ze specjalistami ds. szkoleń, projektów, wdrożeń oraz publikacji i powstaje firma LECTUS, która przejmuje portal i usługi. W drugiej połowie roku następuje publikacja wcześniej ukończonych dwóch pozycji o pluskwach. Są to pierwsze publikacje o pluskwach w Polsce.
  • 2016 Opracowanie procedur profilaktyki przeciwko ponownej inwazji/odbudowaniu populacji pasożytów zewnętrznych we wcześniej zapluskwionym lokalu/budynku.
  • 2017 W celu zmaksymalizowania skuteczności najskuteczniejsze elementy zwalczania zostają połączone w pakiety, w najlepszych z nich zawarta zostaje profilaktyka po-usługowa. Udostępniona zostaje platforma dodatkowa sprzedaży specjalistycznej zwalczanie.pl
  • 2018 Wprowadzone zostają usługi diagnostyczne cyfrowe i tradycyjne, płatne tylko w wypadku wyniku jednoznacznego. Jest to unikalne na skalę europejską podejście do badań diagnostycznych.

Cały czas kontynuujemy pracę nad coraz efektywniejszym podejściem do problemu pasożytów zewnętrznych. Swoją wiedzę i umiejętności budujemy na podstawie bezpośrednich relacji dotkniętych osób, doświadczenia, badań własnych oraz publikacji naukowych anglojęzycznych (głównie zza oceanu).
Naszym celem jest upowszechnianie wiedzy oraz najlepszych i zgodnych z prawem, praktyk mających na celu walkę z pasożytami zewnętrznymi z wykorzystaniem najskuteczniejszych, ekonomicznie opłacalnych narzędzi.

Sprzedawcą w sklepie zwalczanie.pl jest:


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl