Bezpieczne zakupy
 • Szyfrowane dane i transakcje
 • Szyfrowanie 2048 bit
 • Wysoki certyfikat SSL
 • Gwarancja 200 000 EUR
 • Certyfikat PCI DS
 • Certyfikat ISO 27001
 • Nie płacą Państwo nam bezpośrednio
 • Wyłącznie pewne instytucje płatnicze pośredniczące nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiadające zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności.
 • Różne formy płatności online: Przelew natychmiastowy, BLIK, Karty płatnicze obsługiwane przez Blue Media S.A. oraz Przelewy24.pl, Przelew zwykły
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy
 • 14 dni na rezygnację (zobacz: Regulamin)
 • Dostawa do 30 minut w przypadku treści cyfrowych i wyboru Przelewu natychmiastowego, BLIK lub Karty płatniczej (zobacz czas i koszt dostawy)
 • Szybka i dyskretna dostawa produktów
Pluskwy - skąd się biorą?

Istnieje mylne przekonanie, że insekty pojawiają się wyłącznie tam, gdzie nie utrzymuje się należytej czystości. Niestety, nawet w najbardziej zadbanym domu, mieszkaniu, a nawet hotelu czy szpitalu mogą pojawić się niechciani gości w postaci pluskiew. Skąd zatem biorą się te insekty w miejscach, gdzie naprawdę dbamy o czystość i porządek?

czytaj całość »
Pluskwy w łóżku - jak się chronić?

Sen służy odpoczynkowi i regeneracji. Nieproszeni goście, tacy jak pluskwy, bardzo często wykorzystują ten czas i wychodzą z ukrycia, gdy człowiek śpi. To mistrzowie kamuflażu, dlatego tak późno odkrywamy ich obecność w naszych domach i mieszkaniach. Tym bardziej, że lubią chować się w łóżkach i materacach. O istnieniu nieproszonych gości dowiadujemy się zazwyczaj wtedy, gdy na naszym ciele zaczną się pojawiać dziwne ślady po pogryzieniu, a na pościeli zauważymy plamki krwi.

czytaj całość »
Co to są pluskwy?

Nawet w najbardziej zadbanych domach czy też szpitalach, hotelach i innych obiektach mogą pojawić się nieproszeni goście. Ich obecność bywa bardzo uciążliwa i często wymaga profesjonalnego wsparcia. Do takich intruzów należą pluskwy.

czytaj całość »
Jak zwalczyć pluskwy?

Możemy je przynieść z autobusu, tramwaju, szpitala, a nawet z wakacji w luksusowym hotelu... Pluskwy – bo o nich mowa – nie mają problemu ze zmianą miejsca zamieszkania. Dlatego ich obecność w domu czy mieszkaniu nie musi świadczyć o zaniedbaniach ze strony domowników. Insekty te mogą pojawić się wszędzie, nawet w miejscach, gdzie przykładana jest szczególna uwaga do sprzątania, czystości i utrzymania sterylnych wręcz warunków. Dlatego zamiast zastanawiać się, skąd pojawili się u nas nieproszeni goście, należy jak najszybciej rozpocząć z nimi walkę.

czytaj całość »
Jak wygląda ugryzienie pluskwy - objawy

Żywią się ludzką krwią i są mistrzami kamuflażu, przez co ich obecność w domach czy mieszkaniach jest wyjątkowo uciążliwa. Pluskwy – bo o nich mowa – bardzo często pojawiają się również w pensjonatach, hotelach czy też szpitalach. Uwielbiają chować się w materacach, pod listwami bądź tapetami, w kołdrach, meblach tapicerowanych, połączeniach mebli i nie tylko. Mogą się pojawić w nawet najbardziej zadbanym miejscu - można je bowiem nieświadomie przynieść w torbie lub na ubraniach po powrocie z wakacji, szpitala, a nawet autobusu.

czytaj całość »
Jak sprawdzić czy w domu są pluskwy?

Nawet w najbardziej zadbanym domu mogą pojawić się pluskwy. Możemy je nieświadomie przynieść na odzieży lub torbie z tramwaju, hotelu, szpitala czy też każdego innego miejsca. Co ciekawe, mogą je przynieść do domu także nasze zwierzęta. Ze względu na to, że nawet osobniki dorosłe osiągają wyjątkowo małe rozmiary, bardzo trudno zauważyć ich obecność w domu. Tym bardziej, że lubią się chować w materacach, pod meblami i we wszelkich zaciemnionych zakamarkach.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl