Bezpieczne zakupy
 • Szyfrowane dane i transakcje
 • Szyfrowanie 2048 bit
 • Wysoki certyfikat SSL
 • Gwarancja 200 000 EUR
 • Certyfikat PCI DS
 • Certyfikat ISO 27001
 • Nie płacą Państwo nam bezpośrednio
 • Wyłącznie pewne instytucje płatnicze pośredniczące nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiadające zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności.
 • Różne formy płatności online: Przelew natychmiastowy, BLIK, Karty płatnicze obsługiwane przez Blue Media S.A. oraz Przelewy24.pl, Przelew zwykły
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy
 • 14 dni na rezygnację (zobacz: Regulamin)
 • Dostawa do 30 minut w przypadku treści cyfrowych i wyboru Przelewu natychmiastowego, BLIK lub Karty płatniczej (zobacz czas i koszt dostawy)
 • Szybka i dyskretna dostawa produktów

Co odstrasza pluskwy? Co wabi pluskwy?

Zapach ma podstawowe znaczenie w świecie owadów. Nie inaczej jest w życiu pluskiew. Pomimo, że pluskwa posiada oczy, rozpoznaje zwiększone stężenie dwutlenku węgla oraz określa odpowiednie widmo termiczne to właśnie zapach jest najważniejszym z czynników, wg którego organizuje swoje życie.

Jakie zapachy unika pluskwa?

Spośród zapachów jakie pluskwa stara się unikać jest np. kwas mrówkowy, ponieważ oznacza on dla niej potencjalną obecność mrówek, które, prawdopodobnie, nie pogardzą świeżymi proteinami.

Wśród syntetycznych chemicznych substancji, które oferujemy, istnieje także bardzo silny odstraszacz pluskiew, który jednak, pomimo stosowania go przeciwko pluskwom – nie powoduje tak wysokiej śmiertelności. Można go jednak zaprzęgnąć do specjalistycznych zadań.

Po co pluskwy wydzielają drażniący zapach malin?

Zapach malin o drażniącym odcieniu wydzielany przez pluskwy ma odstraszyć inne zwierzęta jak również osobniki (samce) tego samego gatunku.

Czy pluskwa lubi zapach potu?

Z zapachem spoconego człowieka jest sprawa złożona. Gdy pluskwa jest głodna oznacza on pożywienie, ale gdy pluskwa się pożywi oznacza on niebezpieczeństwo. Atraktanty opracowane przez Uniwersytet Rutgersa oraz produkowane przez firmę Sensci, które są oferowane przez nas, zawierają charakterystykę zbliżoną do zapachu człowieka plus parę innych dodatków, które zdawały się podnosić atrakcyjność nawet wyżej.

Czy zapach odchodów pluskiew jest dla nich samych atrakcyjny?

Pluskwy są, w miarę - lecz tak nie do przesady - towarzyskie. Zapach odchodów pluskiew świadczy o potencjalnej grupie pluskiew - do której można się przyłączyć. Starsze atraktanty na pluskwy próbowały odwzorowywać tą charakterystykę.

Czy można wyczuć zapach pluskiew?

Prawdziwy zapach pluskiew, czyli zapach "komfortu" w przeciwieństwie do zapachu "stresu" - trudno wyczuć człowiekowi. Zapach innych osobników pluskiew pozostawiony jako ślad w czasie przemieszczania się informuje gdzie się udać aby znaleźć towarzystwo, gdy osobnik jest tym zainteresowany. Najnowsze atraktanty agregacyjne na pluskwy, oferowane przez nas, które bazują na zapachu innych osobników są to atraktanty produkowane przez Vecotech Ltd z Wielkiej Brytanii.

Należy mieć świadomość, że w jednych sytuacjach to atraktant na pluskwy „pokarmowy” sprawdzi się, a w innych atraktant na pluskwy „agregacyjny” sprawdzi się lepiej - za to kombinacja może sprawdzić się najlepiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl