Konsultacje obejmują pasożyty zewnętrzne, głównie pluskwy jak się pozbyć skutecznie, jak wytępić pluskwy domowymi sposobami, czego nie wolno robić przy pluskwach, błędy związane z pluskwami.

Konsultacja telefoniczna

Konsultacja telefoniczna
Konsultacja telefoniczna

Uwaga: Zanim Państwo zapłacą, musimy nieodpłatnie poznać sytuację w lokalu, dowiedzieć się więcej o problemach z jakimi się Państwo borykają. Wstępne konsultacje mailowe i telefoniczne są nieodpłatne i konieczne, żeby zorientować się czy, i w jaki sposób, można pomóc. Prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@odpluskwianie.pl.

Opłatę należy wnieść dopiero po uzyskaniu od nas informacji zwrotnej, że takie konsultacje mają sens. Jeżeli już uzyskali Państwo zgodę to można dokonać tutaj opłaty.

Po otrzymaniu środków telefon wykonywany jest do Zamawiającego na podany przez niego nr telefonu i wg preferowanej przez niego pory i dnia. Konsultacja telefoniczna prowadzona jest przez konsultanta - specjalistę do walki z pasożytami zewnętrznymi. Konsultacje dot. najczęściej pluskiew, obrzeżków, ptaszyńców oraz innych pasożytów zewnętrznych.

* oznacza wymagane wypełnienie pola lub wybór

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

0,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl