Preparaty przedstawione tutaj przez nas stanowią szeroką selekcję najmocniejszych środków przeciwko pluskwom i roztoczom. Cechy jakie je wyróżniają z pośród innych na rynku to:

  • wysokie stężenia koncentratu - przez co można uzyskać wiele litrów taniej i zarazem mocnej cieczy roboczej
  • zawarte substancje czynne, na które pluskwy i roztocza nie uzyskały jeszcze całkowitej odporności

Są trudne do wykrycia, ponieważ chowają się w materacach, meblach, pod obrazami czy tapetami, a największą aktywność wykazują w nocy. Nic więc dziwnego, że bardzo długo nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mamy w domu nieproszonych gości. Pluskwy są trudne do wytępienia, dlatego warto od razu postawić na profesjonalne środki, które pozwolą szybko i skutecznie pozbyć się intruzów.

Proponujemy Państwu niezawodne preparaty na pluskwy, które uporają się również z innymi biegającymi, pełzającymi, a także latającymi owadami. Sprawdzą się one do zastosowania profesjonalnego, jak i powszechnego.

W asortymencie posiadamy między innymi marznący spray, który dosłownie wymraża owady, nie emitując przy tym toksycznych oparów. Oferujemy również ziemię okrzemkową, a także silnie skoncentrowane preparaty na pluskwy. Skuteczność środków w dużej mierze zależy od ich dopasowania do konkretnego zapotrzebowania. Dlatego zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl