Pułapki na pluskwy i detektory pluskiew

Pułapki na pluskwy

Te uciążliwe pasożyty najczęściej atakują w nocy, stąd tak trudne jest ich wczesne wykrycie oraz szybkie podjęcie działań. Zwalczanie pluskiew to proces, który rozpoczynany jest w większości przypadków dopiero wtedy, gdy mamy do czynienia z ich inwazją, a ich liczne pogryzienia stają się nie do zniesienia. Dlatego gdy chcemy wykryć ich obecność lub zacząć je wyłapywać, należy od razu sięgnąć po profesjonalne środki, jak na przykład pułapki na pluskwy lub detektory pluskiew.

Jak działają proponowane przez nas akcesoria? Niewątpliwą zaletą pułapek jest nie tylko ich skuteczność działania, ale także dyskretny wygląd. Nie przyciągają wzroku, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że zostaną zauważone przez gości czy też zaburzą estetykę wnętrza.

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do łapania pluskiew. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i lepowej. Dodatkowo, w asortymencie posiadamy atraktanty wabiące. Produkty są bardzo łatwe w obsłudze oraz nie zajmują dużo miejsca. Zapewniamy szybką oraz dyskretną przesyłkę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl